Downsizing: Film in Kringloop Tilburg

Downsizing: Film in Kringloop Tilburg
Circulair Events Nieuws Tilburg

Wat als we zouden krimpen? Zou onze impact op de wereld ook verkleinen?

Samen met Tilburg University (TILT) organiseert Pop Up Cinema bijzondere filmavonden op toffe locaties in de stad. Het thema van deze maand is ‘Climate Change’. Daarom strijken we neer in Kringloop Tilburg met een film die perfect past in de Reduce, Reuse, Recycle mindset.

DOWNSIZING– Alexander Payne – 136 min – ENG / NL subs.

In Downsizing ontdekken Noorse wetenschappers hoe ze als oplossing voor overbevolking mensen kunnen laten krimpen tot een lengte van bijna 13 centimeter. Het plan is om dit in 200 jaar tijd wereldwijd in te voeren. Al snel komen mensen erachter dat ze in een miniatuurwereld meer waar voor hun geld kunnen krijgen.

Volkskrant: ‘Je kunt veel van Downsizing zeggen, maar niet dat je er snel over bent uitgepraat’.

Klik hier om je aan te melden

Ongeveer Circulair.com

Hét online platform waarop je alle circulaire én duurzame producten, diensten, bedrijven, projecten en evenementen kan vinden.